BS Raider

BS Raider

81/710-01-30
ul. Hutnicza 3 20-218 Lublin

BS Raider

Start
O Firmie
Oferta
Autoryzacja Bosch
Galeria
Cennik
Lokalizacja
 • BS Raider - Przegląd jesienny

  Przegląd jesienny

  Sprawdź, czy jesteście bezpieczni na drodze. Zapraszamy do autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #PrzeglądJesienny
  zobacz więcej
 • BS Raider - Przegląd przedurlopowy

  Przegląd przedurlopowy

  Na urlopie szkoda czasu na problemy z autem. Zapraszamy do Bosch Car Service na akcję #PrzeglądPrzedurlopowy. Nasi specjaliści sprawdzą stan techniczny auta, elementy związane z bezpieczeństwem jazdy i przygotują Wasz samochód do wspaniałej wakacyjnej podróży!
  zobacz więcej

BS Raider

ul. Hutnicza 3
20-218 Lublin
Pokaż na mapie
81/710-01-30
81/710-01-32
pon.-pt.
sobota
07:00 - 18:30
07:00 - 15:00
Wyślij e-mail

O Firmie

 
Początek historii naszej firmy sięga 1997 roku.

Dwóch absolwentów Wydziału Samochodów Politechniki Warszawskiej Robert Kasprzak i Maciej Krupa założyli w Lublinie spółkę AMS RAIDER, specjalizującą się w naprawach samochodów ciężarowych.

Głównym celem firmy stała się budowa wszechstronnego serwisu o wysokim poziomie technicznym napraw i przyjaznej obsłudze.

Było to możliwe dzięki doświadczeniu założycieli firmy, zdobytego w czasie wielu lat pracy, w amerykańskiej firmie Ryder i w przedstawicielstwie niemieckiej firmy VDO KIENZLE.

Nowoczesne technologie napraw, dobrze przeszkolona załoga i przede wszystkim szacunek dla klientów umożliwił zdobycie zaufania właścicieli i managerów wielu znanych firm.

W 2010 dołączyliśmy do sieci BOSCH SERVICE. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
BS Raider
BS Raider

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.